cs-respect
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


IP: 91.92.166.138:27015
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 [Важна] Как да се държим във форума.

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 24
Join date : 09.01.2010
Age : 33

[Важна] Как да се държим във форума. Empty
ПисанеЗаглавие: [Важна] Как да се държим във форума.   [Важна] Как да се държим във форума. EmptyСъб Яну 09, 2010 7:47 am

1. Всякакъв вид спам се наказва с предупреждение. При 4 такива - предупреждение за бан. При 5 - бан.
2. Забранено ви е да правите bump. Това също е вид спам. Нека да обясня. Когато направите тема, например за помощ. "Моля ви помогнете ми! Как да си инсталирам CS ?". След това написвате нов пост веднага след темата "Аре ве няма ли да ми хелп?!?".
3. Нямате право да псувате/ругаете! Дори и думите да са цензурирани със * пак ви е забранено! Винаги има начин да се изкажете културно. Въпрос на лична култура...
4. Не ми пращайте заявка за помощ на ЛС (Лично съобщение), а пуснете тема в раздела "Помощ", защото няма да ви отговоря...
5. Не правете безмислени теми!
6. Ако имате заявка за нещо или нужда от помощ правете нови теми със смислени заглавия, а не пишете в други с очакване на отговор!
7. Писането на кирилица е задължително ако не сте забелязали още!

Ако неможете да спазвате тези 7 правила значи не сте за тук! Не мисля, че това са толкова много и сложни за изпълнение правила...
Върнете се в началото Go down
https://cs-respect.all-up.com
 
[Важна] Как да се държим във форума.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
cs-respect :: Counter-Strike 1.6 :: Правила-
Идете на: